INTERNET a POČÍTAČE

....... instalace a servis i vaší kanceláře

Vybavení:

(kompletní popis najdete dále)

Studiový blesk 300Ws,  2 ks

profesionální studiový blesk. Blesk je určen pro použití s externím odpalovačem, lze ho však odpalovat i pomocí integrované fotodiody se třemi módy detekce záblesku (je nutné použít další blesk). Výkon blesku a pilotní žárovky lze souběžně nebo individuálně měnit pomocí tlačítek na zadním panelu. Hodnoty výkonu jsou zobrazeny na podsvětleném digitálním displeji. Blesk lze po uchycení naklopit a následně uzamknout v libovolném úhlu náklonu. Součástí patice blesku je i držák deštníku. Výbojka i pilotní žárovka jsou uživatelsky vyměnitelné. Patice pro příslušenství: Bowens. Možnost napájení pouze ze sítě. Vhodné pro produktovou i portrétní fotografii.

Kompatibilitu s příslušenstvím zajišťuje bajonet Bowens, do kterého můžete uchytit reflektory, softboxy a další příslušenství.

 

 Studiový blesk 600Ws,  2 ks

profesionální studiový blesk. Blesk je určen pro použití s externím odpalovačem, lze ho však odpalovat i pomocí integrované fotodiody se třemi módy detekce záblesku (je nutné použít další blesk). Výkon blesku a pilotní žárovky lze souběžně nebo individuálně měnit pomocí tlačítek na zadním panelu. Hodnoty výkonu jsou zobrazeny na podsvětleném digitálním displeji. Blesk lze po uchycení naklopit a následně uzamknout v libovolném úhlu náklonu. Součástí patice blesku je i držák deštníku. Výbojka i pilotní žárovka jsou uživatelsky vyměnitelné. Patice pro příslušenství: Bowens. Možnost napájení pouze ze sítě. Vhodné pro portrétní i produktovou fotografii.Kompatibilitu s příslušenstvím zajišťuje bajonet Bowens, do kterého můžete uchytit reflektory, softboxy a další příslušenství.

 

 Studiový stativ, 4ks

Stativ pro studiové blesky a světla. Minimální výška stativu je 94 cm, maximální stabilní výška je 2,5 m. Váha je 2,6 kg. Stativ má normovaný čep 1/4". Každá část má tlumič a rychlo upínání (viz. foto). Maximální průměr trubek je 34,5 mm (spodní nejširší trubka). Nosnost stativu je více jak 10 kg! Velice kvalitní a stabilní provedení.

 

 Radiový odpalovač pro studiový blesk, 4ks

Komfortní dálková synchronizace záblesků pomocí radiového signálu. Přijímač je napájen 220 V, vysílač baterií 12 V s dlouhou životností. Set je vhodný pro použití v ateliéru. Umožňuje také propojení jednoho odpalovače a více přijímačů. Dosah mezi odpalovačem a přijímačem minimálně 15 m a díky vysokofrekvenčnímu přenosu není nutná přímá viditelnost mezi koncovými body. K fotoaparátu je možno vysílač připojit pomocí středového kontaktu, nebo kabelem, který je také součástí balení. Přijímač se k zábleskové hlavě připojuje synchronizačním konektorem 6,35 mm, redukce na 3,5 mm je součástí balení. Umožňuje propojení jednoho odpalovače a několika přijímačů.

Napájení vysílače: 12 V baterie typ 23A
Napájení přijímače: 110-230 V, 50/60 Hz

 

 Redukce 7SN pro patice SONY - infra odpalování, 1 ks

Adaptér z patice (hot shoe) SONY/MINOLTA na standartní patici Canon Nikon Pentax (sáňky hot shoe).

Patice obsahuje nejen standardní PC sync. konektortak i infra senzor, který reaguje na záblesk.

Díky senzoru lze redukci využít pro bezdrátové odpalování blesku

Spolupracuje s následujícími fotoaparáty:

    Sony Alpha: A900, A700, A350, A300, A200, A100
    Konica Minolta: Maxxum, Dynax, Alpha 7D, 5D, A200, A2, A1
    Minolta: Maxxum, Dynax, Alpha 9, 7, 5, 4, 3L, 60, 40, 800si, 700si, 9xi, 7xi, 8000i, 7000i

Ateliérový černo-stříbrný deštník 102cm, 1 ks

Slouží k rovnoměrnému rozptýlení světla, reflexní - odrazný deštník. Šikovná pomůcka do Vašeho ateliéru. Lehce přenosný a skladovatelný - připravený na použití během pár sekund, stačí jen rozevřít.
Průměr: 40"- 102 cm

 

Ateliérový zlato-stříbrný deštník 102cm, 1 ks

Slouží k rovnoměrnému rozptýlení světla, reflexní - odrazný deštník. Šikovná pomůcka do Vašeho ateliéru. Lehce přenosný a skladovatelný - připravený na použití během pár sekund, stačí jen rozevřít.

Průměr: 40" - 102 cm Deštník - zlatý/stříbrný. Změnu barvy odrazné plochy provádíte pouze převrácením obalu deštníku (viz. foto)

 

SoftBox LF 60 x 90 cm s adaptérem BOWENS, 1ks

Softbox vytváří měkké světlo vhodné pro vytváření kvalitních fotografií bez odlesků. Rovnoměrné rozprostření světla zajišťuje stříbřitá odrazná plocha a vnitřní a vnější difuzér. Snadné otáčení v rozsahu 360°. Dodávka obsahuje: Nosná a zároveň odrazná plachta, nosné tyče, vnitřní a vnější difuzér, držák na studiové blesky/lampy s bajonetem BOWENS. (v rozloženém stavu - jednoduché složení).

 

Beauty dish 56 cm s voštinou, 1 ks

Reflektor beauty dish o průměru 56cm s voštinou. Reflektor určený hlavně pro portrétní, modelingovou a glamour fotografii. Reflektor s bajonetem Bowens

 

Rychle rozkládací Beauty Dish, průměr 80 cm, 1 ks

Reflektor určený především pro portrétní, modelingovou - beauty a glamour fotografii. Díky svojí velikosti a kvalitním plátnům Beauty Dish vytváří krásně velké měkké světlo, které se díky jeho velikosti a tvaru dá přesně směrovat. Reflektor je vyroben z materiálů nejvyšší kvality, které jsou srovnatelné s Bowens original. Díky tomu nedochází ke zkreslování barevné teploty. Beauty Dish má odjímatelnou látkovou voštinu, lze jej tedy používat i bez ní. Díky rychle rozkládacímu systému lze reflektor rozložit/složit během několika málo vteřin, což oceníte při častém přenášení. Díky použitým materiálům je Beauty Dish výrazně lehčí než kovový. Tento reflektor můžete použít na jakémkoli světle s adaptérem Bowens. Při použití na jiných světlech je nutné použít redukci.


Hlavní výhody:

    Vysoká kvalita použitých materiálů srovnatelných s Bowens original díky nimž nedochází ke změně barevné teploty.
    Nízká váha a rychle rozkládací systém, který oceníte při častém přenášení.
    Krásně měkké směrové světlo.

 

Tři papírová pozadí 2,72x11m, bílá, šedá, černá

Držák pro uchycení třech rolí foto-pozadí je umístěn na zdi s řetízky a závažím. Papírová pozadí 2,72 x 11 m gramáž 150 g/m na roli (barvy: 1x bílé , 1x černé , 1x šedé).

 

Držák odrazné plochy + stativ 2,5m, 1 ks

Držák odrazné desky s maximálním rozpětím 180 cm je ideální pro všechny typy rychle rozkládacíh odrazných desek. Díky 3 sekcím a pevnému uchycení udrží odraznou desku v jakékoli poloze. Držák je dodáván včetně celokovového stativu s výškou 2,5 m.

Hlavní výhody: Držák použitelný pro většinu odrazných desek. Váha držáku pouze 0,8 kg. Váha stativu 2,6 kg. Dva body pro pevné uchycení odrazné desky

 

Držák systémového blesku a deštníku na stativ, 1 ks

Adaptér umožňující použití systémového blesku v ateliéru i exteriéru. Systémový blesk se nasazuje do sáněk na horní straně adaptéru, které jsou šířkově nastavitelné. Ve střední části adaptéru je otvor pro nasazení deštníku který lze aretovat šroubem. Adaptér lze nasadit na studiové stativy zakončené spignotem. Sáňky a závity jsou kovové.

 

Jeřábový - šibeniční stativ (boom stand) 2,3m LS-07, 1 ks

Jeřábový / šibeniční stativ je nepostradatelná pomůcka v každém ateliéru. Jeho využití je velice variabilní. Tento typ vybavení naleznete také pod označením boom stand.
Stativ se hodí na nasvícení scény z výšky nebo naopak zespoda - díky variabilitě nastavení ramena získáte více možností v nastavení úhlu a výšky světla ( nebo blesku), než u klasických stativů. Stativ je vhodný pro naprostou většinu studiových světel a blesků, doporučujeme však nepřekračovat maximální zatížení a protizávaží volit úměrně použitému světlu/blesku.

Protizávaží je u tohoto modelu řešeno taškou, do které je nutno vložit žávaží (např. litinové kotouče - nejsou v ceně). Stativ je zakončen pevným spigotem.

 

Klapky s barevnými filtry a voštinou, 1 ks

Kovové klapky dodávané s barevnými filtry a voština. Filtry (červený, žlutý, modrý a zelený) jsou v kovovém rámu a lze je velice jednoduše vyměnit. Voština je snadno odnímatelná a lze ji použít samostatně nebo i v kombinaci s barevnými filtry.

Klapky slouží pro zastínění části světelných paprsků. Jejich použití je velice variabilní a můžete ho doplňovat ještě o kombinace s barevnými filtry a voštinou. Barevné filtry Vám zabarví světlo záblesku a díky tomu budete schopni vytvářet zcela netradičně laděné fotografie. Klapky se upevňují na reflektor o průměru 17 až 19 cm.

 

Komínek s barevnými filtry a voštinou M1, 1 ks

 Komínek je určený pro zúžení světla do úzkého paprsku. Délka komínku je 205 mm a ukončení je 62 mm. Součástí komínku je i odnímatelná voština a sada barevných filtrů (viz. foto). Komínek má bajonet BOWENS.

 

 Mini stativ - podlahový 260 - 430mm, 2 ks

 Podlahový mini stativ s rozměry použitelném stavu od 260 do 430 mm a ve složeném stavu jen 250 mm. Celková váha jen 0,35 kg. Ideální pokud se potřebujete se světlem dostat opravdu nízko.

 

Reflektor na foto - pozadí, otočný s klipsy, 1 ks

 Reflektor je určený pro nasvícení foto-pozadí, je ideální pro vykreslování portrétů i produktových fotografií a k podsvícení fotografického stolu. Reflektor je opatřen šroubovacím mechanismem - zámkem bajonetu, díky kterému lze reflektor pohodlně natočit i bez nutnosti jeho vyjmutí z patice studiového světla. Pomocí dvou bytelných kovových klipsů lze k reflektoru připevnit filtry k rozptýlení světla. Klipsy nelze demontovat.

 

SoftBox - Stripbox 35x160 s voštinou, adaptér Bowens, 1 ks

Stripboxy jsou speciální úzké softboxy, které se využívají převážně pro portrétní fotografie při fotografování aktů či modelingu. Softboxy vytvářejí velmi úzký pruh světla, který dává vyniknout křivkám těla. Stripbox s voštinou je tedy ideálním světlem pro akt či glamour fotografii.

Stripboxy jsou také vhodné i pro speciální druhy produktové fotografie. Například pro fotografování lahví, sklenic a podobných lesklých předmětů.

Softbox Stripnox obsahuje dvojici difuzních pláten, která dokonale zjemní dopadající světlo. Pro dramatické fotografie je možné tyto difozory samozřejmě odepnout. Celá konstrukce stripboxu se skládá z odrazného stříbrného plátna, které se napíná pomocí ocelových prutů. Světlo lze zjemnit pomocí bílé difuzní látky. V případě potřeby lze softbox otočit díky otočnému bajonetu do libovolné polohy v a to v rozsahu 360°.

Stripbox je osazen klasickým standardizovaným bajonetem bowens.

 

Studiový ventilátor - fukar, 1 ks

Studiový ventilátor - fukar s regulací otáček. Napájení 230 V/50 Hz, výkon 120 W - 2600 ot/min. Ideální pro "rozevláté" fotografie. Potřebujete na svých fotografiích vlající vlasy nebo šátky? Pak je tento ventilátor přímo pro Vás

 

Vaše a moje osobní údaje


Vážení návštěvníci tohoto webu, nesbíráme o Vás žádné údaje, nechceme od Vás nic vyplnit ani podepsat. Údaje, které zde najdete o mně slouží výhradně k tomu, aby jste mně mohli kontaktovat za účelem servisu, opravy, objednávky nebo schůzky. Neslouží k tomu, že si je zkopírujete a budete mně volat, psát a nabízet zboží, služby a tak podobně. Chováme se k sobě ohleduplně. Děkuji. Radomil Šmíd.